Šijete také dámské košile?

Specializujeme se pouze na šití pánských košil.

Kolik stojí doprava?

Doprava je u košil ZDARMA. Posíláme na dobírku přes dopravní společnost PPL.

Z jakého materiálu šijete košile?

Kvalitní materiál je pro nás prioritou. Šijeme z italských látek zn. Albini a Thomas Mason, také u nás najdete další kvalitní látky u kterých oceníte jejich složení. 

Nesedí mi konfekční velikost co s tím?

Proto jsme tady. Šijeme košile přímo na míru dle zadaných tělesných mír. Pokud máte doma oblíbenou košili, která Vám dobře padne, tak nám ji můžete donést a my si míry přeměříme popř. poslat poštou.

Jak se pohybuje cena u košile na míru?

Šijeme už od 1790,-Kč . Cena se pohybuje zhruba do částky 2890,-Kč. Záleží jakou látku si vybere. Prémiové látky zn. Albini a Thomas Mason se většinou pohybují od 2690,-Kč do 2890,-Kč

Nabízíte dárkové poukazy?

Ano, nabízíme krásné dárkové poukazy na ušití pánské košile na míru. Můžete si pro ně přijít osobně a nebo také koupit přímo online na našem webu. Po zaplacení převodem Vám ho ihned pošleme v elektronické podobě. Poukazy jsou v částce 1790, 2200 a 2790,-. Rádi Vám také vytvoříme poukaz dle částky, kterou si budete přát. Pokud budete mít o takový poukaz zájem, tak nám stačí napsat na obchod@kosilenamiru.cz  

Jak mám poukaz uplatnit?

V případě, že máte dárkový poukaz tak nám napište do objednávky poznámku ,,dárkový poukaz a jeho kód,, . Částka Vám poté bude automaticky námi upravena. Poukaz můžete uplatit také při osobní konzultaci, stačí nám ho jenom donést. 

Máte dostupné i jiné látky, než na webu?

Ano, skladem máme před 200 druhů látek. Vzorník Vám rádi pošleme na e-mail popřípadě všechny barevné kombinace, které budete chtít. Kontaktujte nás!


Za jak dlouho bude moje košile ušita? 

Lhůta pro ušití košile je většinou 3 - 4 týdny. 

Je možno košili poslat také na Slovensko?

Pokud jste ze Slovenska a máte o košili zájem, tak určitě není problém odeslat také na Slovensko. V případě, že budete mít o zahraniční odeslání zájem, tak nás prosím kontaktujte prostřednictvím e-mailu obchod@kosilenamiru.cz 
Poštovné v rámci ČR je ZDARMA a v případě, že se bude jednat o zahraniční odeslání, tak budeme účtovat příplatek. 

Mám zájem o osobní konzultaci, jak se mám rezervovat?

K rezervaci můžete vyplnit náš rezervační list . Popřípadě nám můžete také zavolat na tel. 778 548 466. Jsme pro Vás také online na FB - messengeru. 

Máte jiný dotaz? 

Neváhejte nás kontaktovat. Jsme pro Vás dostupní přes telefon, messenger a e-mail. Rádi Vám poradíme ♥