Ušijeme Vám dress code podle představ 

Chcete pro své zaměstnance ten nejlepší dress code? My Vám ho zařídíme. 
Šijeme z kvalitních látek, které si doslova zamilujete. Látky jsou velmi příjemné pro celodenní nošení. 

Nezapomeňte, že první dojem můžete udělat pouze jednou. Na obchodní schůzce můžete okouzlit svou elegancí a v tom druhém případě dokonalým outfitem. 
​Právě proto nabízíme šití pánských košil přesně na míru. 

Jaký dress code zvolit?

Pokud nemáte žádnou představu, tak doporučuji si vybrat nejdříve barevnou variantu. Košili můžete zvolit s dlouhým nebo krátkým rukávem. Pro Váš dress code bude nejlepší dlouhý rukáv. Nabízíme také vyšití monogramu, což určitě oceníte. 
U košile si můžete zvolit typ límečků, tak aby každému vyhovoval. Na výběr je několik variant. Také můžete zvolit manžety na manžetové knoflíčky nebo klasiku. A další detaily, které se Vám budou líbit. 

Jak postupovat?

Pokud máte o svém dress codu jasnou představu, tak nám stačí poslat číslo zvolené látky popř. pošleme vzorník, jelikož na webu nemáme úplně všechny látky. Na výběr máte, až přes 150 druhů barevných kombinaci. 
Budeme potřebovat tělesné míry, jelikož nešijeme žádnou konfekci. A pokud máte obavu, že tělesné míry nebudou přesné, tak nám můžete dodat svou starší košili, která Vám nejvíc padne a my si míry vezmeme z košile.