Bavlna

V konfigurátoru za 1 650 Kč.

Pánská košile ze 100% bavlny je velmi příjemná na nošení. Vyznačuje se svojí prodyšností, poddajností. Je však náročnější na údržbu z hlediska žehlení.

Dvojitá příze

V konfigurátoru za 1 650 Kč.

Pánská košile ze 100% bavlny s dvojitou přízí. Košile z tohoto materiálu se vyznačuje nejvyšší kvalitou, velmi dobrou prodyšností, jemností, velmi příjemně se nosí a snadno udržuje. Neměla by chybět ani ve Vašem šatníku.

Bavlna s úpravou

V konfigurátoru za 1 650 Kč.

Pánská košile ze 100% bavlny s úpravou. Tato úprava snižuje mačkavost tkanin za sucha (při nošení) i za mokra (při praní). Košile je snadno žehliteľná, vzdušná. Kvalitní materiál zaručuje vysokou pohodlnost při nošení. Doporučujeme všem mužům, kterým záleží na perfektním vzhledu. Neměla by chybět ani ve vašem šatníku.

InCollection

V konfigurátoru za 1 850 Kč.

Pánská košile ze 100% bavlny, z velmi exkluzivního materiálu nejvyšší kvality od světoznámého výrobce košil materiálů. Vyznačuje se svojí prodyšností, jemností a precizním vypracováním. Je upravovaná speciální metodou proti mačkavosti, snadno se udržuje. Doporučujeme všem mužům kterým, záleží na perfektním vzhledu. A možná právě Vám, by neměla chybět ve vašem šatníku.

Albini, Thomas Mason

V konfigurátoru za 2 550 Kč.

Z této bavlny se vyrábějí velmi jemné příze, které umožňují  přesné a ostré vykreslení dezénů, tyto příze jsou velice hladké a kompaktní, nejsou roztřepené – dezény pak mají velice svěží  look, optika látky je bezvadná a je možno vytvořit i dezény, které by byly v případě silnějších a nekompaktních  přízí nerealizovatelné.

Látky jsou tkány a finálně upravovány ve střední Evropě ( převážná většina v Itálii), což zajišťuje vysokou kvalitu látek – nízký počet vad materiálů (nopky, nečistoty, skvrny atd. ), lepší barevnost materiálu, stálobarevnost materiálu, odolnost vůči praní atd.

Látky nejsou finálně upraveny pomocí úpravy non iron finishing – tato úprava sice zlehčuje žehlení, ale ničí přirozené vlastnosti bavlny a tohoto extrémně kvalitního materiálu obzvláště – snížila by se prodyšnost materiálu, zhoršuje se schopnost odstranění nečistot z látky, látka je méně schopna absorbovat pot atd.

Materiály Albini časem a praním neztrácejí svoji hodnotu a nic ze svého bezvadného vzhledu.Kolekce ACE zaručuje,  že zákazník si může vybrat z velkého množství dezénů, které jsou jedinečné a moderní, ale zároveň určitým způsobem nadčasové, jak to má být v případě materiálů používaných na bespoke tailoring.