Blog - teď Vám nic neunikne!

S námi budete víc než originál
Znáte kouzlo košile ušité přímo na míru? 

Kvalitní a detailní propracování košile, které budete mít pouze Vy. Navrhněte si svůj design, střih a další detaily. Naše látky jsou z Italského původu, které se velice dobře žehlí. 

Sídlo máme v Ostravě. Všem zákazníkům nabízíme ZDARMA osobní konzultaci. Budeme se Vám maximálně věnovat, pomůžeme Vám vybrat látku, doladit všechny detaily a také přeměřit míry košile. 

Jak to u nás probíhá?
Pokud Vás naše služba zaujala, tak nás kontaktujte telefonicky nebo e-mailem. Společně najdeme vhodný termín pro osobní konzultaci. Probereme druh látky, doladíme detaily a určíme střih košile, tak aby se Vám hodila pro určitou příležitost. Ať už na svatbu, do práce, divadla a další osobní schůzky.

Košile bude šitá pouze pro Vás, nebude okopírovaná a bude pouze jeden originál, který bude určený pro Vás. Šijeme pouze pánské košile, takže Víme co je zrovna v módě. Návštěva u nás bude trvat zhruba hodinku. 

Nabídneme Vám kávu, ukážeme Vám dostupné látky, naměříme míry a doladíme všechny ostatní požadavky košile. 

Poté se košile předá do výroby, kde se ušije. Lhůta je většinou do 3 týdnů. Pokud budete spěchat, tak není problém domluvit expresní šití za příplatek. 

Jakmile k nám z výroby košile dorazí, tak Vás budeme kontaktovat a Vy si můžete pro tuto krásu přijít. :o) 

Budeme se na Vás těšit.