ZVOLTE STŘIH

Chcete si navrhnout košili a nevíte jak na to? My Vám s tím pomůžeme. 

Nejdříve je dobré si ujasnit jaký střih budete chtít. Můžete si zvolit klasický střih nebo slim.

Jaký je mezitím rozdíl?
Klasický střih - se většinou nazývá Comfort. Jde o běžný, rovný střih klasické košile.
​SLIM střih - nejoblíbenější střih košile. Pokud máte rádi volnočasové a společenské košile, tak tento střih určitě zvolte. Tento střih by měl krásně obepnout tělo a zvýraznit postavu. Košile by Vás nikde neměla škrtit. 
Košile je střižená tak, aby byla vykrojená v bocích a zvýraznila takto horní část těla. Střih je určený pro celodenní nošení a také jsou vhodné pro košile do obleků. Tento střih zaručuje pohodlné nošení.

VELIKOST KOŠILE

Pro správnou velikost doporučujeme poslat Vaši oblíbenou košili. My si košili změříme a do výroby pošleme přesné míry košile, tak aby Vám ta ušitá co nejlépe padla. Také je možno dodat tělesné míry a pokud nevíte jak se správně změřit, tak návod najdete ZDE. 

TYP KOŠILE 

Společenská - vhodná pro významné události, volíme košili s dlouhým rukávem. 

Luxusní - pro tento typ košile doporučujeme zvolit látku zn. Albini nebo zn. Thomas Mason. Látka je z kvalitní bavlny, která se snadno žehlí a má výborně propracované detaily. 

Moderní - vhodná pro sportovní nebo denní nošení. Oblíbené vzory látek jsou spíše kostkované, doporučujeme zvolit kontrastní podšití límečků a manžet. 

Svatební - originální košile, pro tento významný den. Nejoblíbenější látka je zářivě, až čistě bílá. Pro svatební košili doporučujeme dlouhým rukáv s manžetovými knoflíčky. 

Pracovní - do práce zvolíme jednobarevnou kombinaci košile s dlouhým rukávem. V košili byste se měli cítit příjemně a materiál by neměl být příliš těsný. Košili také zaujmete své pracovní okolí.